WIZYTÓWKA w mapach google

Wizytówka w mapach google

Chcesz lepiej wyeksponować swoją ofertę wśród lokalnych odbiorców swoich usług lub produktów?

Chcesz być bardziej widoczny ?
Proponujemy zamieszczenie Twojej reklamy na mapie Google!

W trakcie wyszukiwania w przeglądarce Google fraz związanych z danym regionem/miastem np. restauracje Warszawa, często ponad organicznymi wynikami wyszukiwania wyświetla się mapa, na której naniesione są lokalizacje firm mających swoją siedzibę w pobliżu poszukiwanego miejsca. Mapa ta bardzo często służy internautom również do wyszukiwania, a bardzo często zdarza się tak, że klikają oni częściej na mapę niż dobrze wypozycjonowane wyniki wyszukiwania.

Do pozycjonowania na Mapie Google potrzebna jest informacja o Państwa firmie, przygotowana w sposób pozwalający wyszukiwarce na wyświetlanie jej jak najwyżej w spisie firm w momencie, gdy użytkownik poszukuje informacji/ fraz związanych z danym regionem geograficznym.

Usługa pozycjonowania na Mapie Google pozwala na dotarcie z ofertą i jej wyeksponowanie szczególnie wśród lokalnych odbiorców i przyszłych Państwa klientów.

Wizytówka w mapach google

Przy optymalizacji i pozycjonowaniu wizytówki Państwa firmy w obrębie map Google, przydatne mogą się okazać informacje pokazywane w statystykach map Google. Statystyki są darmowe i dostępne dla każdego Miejsca Google.

Na podstawie tych danych możemy sprawdzić, dla jakich słów kluczowych wyświetla się nasza witryna w obrębie wyników map Google jak również, czy wyświetlenia firmy w wynikach kończą się odwiedzinami użytkowników.